Naše služby

Príprava konceptu podujatia

Na osobnom stretnutí či prostredníctvom e-mailu Vám radi priblížime systém našej práce a pripravíme koncept Vášho súkromného či firemného podujatia na mieru.

Dekorácia a kytice

Pohodlne sa usaďte a nechajte všetko na nás. Zabezpečíme vám dekoráciu priestorov a stolov podľa vášho výberu, ako aj kvetinovú výzdobu a kytice.

Promo video a foto

Vyrobíme Vám záznamy z Vašich podujatí, promo videá, video pozvánky, reklamné spoty či aftermovies, ako aj profesionálne fotografie.

Moderovanie eventu

Ponúkneme Vám portfólio našich moderátorov alebo za Vás oslovíme osobnosti z televíznej obrazovky či rozhlasu, a dodáme Vášmu podujatiu tú správnu atmosféru.

Technické zabezpečenie

Postavíme Vám pódium v interiéri či exteriéri, disponujeme technikou pre ozvučenie a osvetlenie klubov, svadieb, konferencií a eventov do 1 000 osôb.

Ponuka umelcov

Spolupracujeme s hudobnými aj tanečnými skupinami rôznych žánrov. Program vášho podujatia vám pripravíme podľa vašich predstáv.

Make - up a vizáž

O jemné denné aj extravagantné večerné líčenie sa postarajú naše vizážistky, ktoré pracujú s kvalitnou kozmetikou.

Svadobná agentka

Naša svadobná agentka s budúcimi mladomanželmi zabezpečí priestory, menu, výzdobu aj program, aby sa Váš veľký deň stal nezabudnuteľným.

Portfólio služieb na stiahnutie

CREART PRODUCTION